• טרי
קטיפה גדול מתכוונן הגומיות עבה, שיער טבעי (3-pack) | אין שגיאות, אין נזק, ג ' מבו של נשים אפרו-פאף. גומייה מיועד מתולתל שחור השיער של נשים (שחור)

קטיפה גדול מתכוונן הגומיות עבה, שיער טבעי (3-pack) | אין שגיאות, אין נזק, ג ' מבו של נשים אפרו-פאף. גומייה מיועד מתולתל שחור השיער של

ILS 38.98

✔️ תוכנן במיוחד עבור עבה, מתולתל, שיער טבעי — המעורבבים מתולתל הגומיות נוצרו כדי לטפל עבה שיער ותסרוקות.כל הצעיפים כולל מתכווננת הצמד על מנת להרחיב את המראה הרצוי שלך.רוצה לקבל את זה מושלם אפרו-פאף?בקלות snap 2 מנצנצים ביחד.עבה גומייה נותן את השיער שלך יותר נפח. ✔️ חומרים איכותיים האחרון שלנו — עבה הגומיות עשויות חומרים איכותיים שנועדו לשמור על השיער שלך בריא, לחות, נזק-חינם.כל הצעיפים עשויים גמיש, רך ניילון/קטיפה, וספנדקס - מובטח לא מעבר.כל הצעיפים מכוסה על ידי חיינו המוצר מחליף תוכנית. ✔️ חזק, נוח להחזיק שלנו — הגומיות לספק להחזיק חזק כי מובטח לא להחליק, כל זאת תוך הפחתת כאב ראש המשותף עם אחרים הגומיות.שלנו בד רך מבטיח נוח להחזיק את זה נמשך כל היום.אתה יכול אפילו לישון בהם.הטוב ביותר של כל, את הגומיות לא להשאיר בליטה או מהמורה בשיער אחרי לובש. ✔️ SNAP ON/מוריד טכנולוגיה — כולל הצמד עושה את הגומיות קל לשים על, קל להסיר, כדי לוודא שאתה לעולם לא תצטרך לדאוג שלך הגומייה מושך או מסבכים את השיער שלך. ✔️ במכונה — כל הגומיות הם רחיץ מכונת מייבש בטוח.כאשר הגומייה מלוכלכים או מתחיל להתמתח, רק דרך אותם במכונת כביסה.את הצעיפים יהיו טריים ונקיים ולחזור לצורתו המקורית ולמתוח.הכולל מידות : 4.5" x 4" x 0.75".משקל כולל : 1.59 עוז.לשטוף מכונה קר.נפילה יבשה נמוך.גומייה חוזר לצורתו המקורית לאחר לשטוף.

המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב