• טרי
חיבוקים רעיון מושב מכונית מכסה להגדיר עם המושב האחורי ארגונית לבעוט מחצלות 4 יח', אוניברסלי כתם עמיד מגן התינוק מושבים לרכב מגיני האחורי המושב האחורי ארגונית, אננס ט?

חיבוקים רעיון מושב מכונית מכסה להגדיר עם המושב האחורי ארגונית לבעוט מחצלות 4 יח', אוניברסלי כתם עמיד מגן התינוק מושבים לרכב מגיני האחורי

ILS 74.98

【חומרים】עשוי בד פוליאסטר עמיד חומר נוח מאוד חומר, להגן על הפנים שלך ישיבה מן לכלוך ונוזלים. 【מידות】את הבעיטה מחצלות חזרה למדוד 72.5 x 49 ס " מ/28.5 x 19.3 אינטש; כולל תא אחסון, כולל כיסים כדי לשמור על פריטים בתצוגה, להחזיק את האייפד שלך או מחשב לוח, ספרים, מגזינים, תקליטורים, טלפון, בקבוק, לשתות, רקמות התיבה, מגבונים, חטיפים, פירות, מטריה, עט ועוד. 【כיסויים לרכב תכונה】פרימיום עיצוב, בנייה לעמידות עם מתיחה מושב גיבוי עבור נוח, לא להחליק להתאים ולהשלים לסיים תראה; להגן על המושבים מפני דליפות, קריעה, דהייה. 【לבעוט מחצלות תכונה】עם מטלית רטובה, אתה יכול בקלות לנקות את נעל מלוכלכת טביעות של ילדים וחיות מחמד במושב האחורי ארגונית ולהגן על המושב שלך מפני שריטות, לכלוך, בוץ, בלאי. 【חבילה】2 חבילות המכונית המושב הקדמי מכסה + 2 חבילות לבעוט מחצלות להגן על הגב של המושבים שלך שלך בועט ילדים, מגן עליהם מפני לכלוך וכתמים, תוך שמירה על המראה של המכונית שלך, משאית, רכב שטח או בקרוואן.חיבוקים רעיון אוניברסלי לרכב כיסוי מושב עם המושב האחורי ארגונית 4 חתיכה!תכונות של כיסויים -במקום כיסוי המושב על גבי מושב ומשוך בעדינות לכיוון הבסיס של המושב -לאתר את חיזוק היריעה. בצד הפנימי של העטיפה לדחוף אותו הפער בין החלק העליון לבין החלק התחתון של המושב עד שזה עבר דרך הגב של המושב. -למתוח את החלק התחתון של המושב לכסות את תחתית כרית מושב עד מכוסים לחלוטין. -לעבור לחלק האחורי של המושב ולהדק את אלסטי הוק רצועות לתוך החורים לעבור דרך הדש כדי לאבטח את כיסוי מושב עמדה.תכונות של המושב האחורי ארגונית ללבוש עמידים : איכות גבוהה חבילה הקצה חומר, ללבוש, להשתמש longe; חוזק גבוה וגמישות החוסן, את מושב קבוע הוא לא קל להחליק; אלסטי כרטיס אבזם : חוזק גבוה אלסטי כרטיס אבזם, קבוע בתוך הרכב משענת ראש, לא קל לחגור; מוסתרים פלסטיק שקוף מוסתרים : עיצוב, שקית פלסטיק שקופה ניתן להציב טלפון נייד כדי לצפות בוידאו, כדי להפוך את journery יותר relaexed מאושר, לא להיות מוסתר כדי חזרה על המותג חיבוקים רעיון רשום של המותג.יש לנו משלנו צוות התכנון.המוצרים שלנו מכסים את הבגדים, הנעליים, התיק, בבית וכו'.אנו מחויבים להציע מוצרים באיכות מעולה ושירות מצויין.המוצרים שלנו לשמור סיבוב ושינוי,יותר הפתעות, הנחות, ממתינות לך.אם יש לך בעיות, אנא שלח לנו דוא " ל. ראשית, על החששות שלך.אנחנו מתחייבים להציע לך את המוצר הטוב ביותר ואת השירות.

המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב