• טרי
הגדלת חזה שמנת, חזה טיפול מיצוק הרמת חזה צמיחה מהירה קרם להגדלת חזה גדול גוף 40g

הגדלת חזה שמנת, חזה טיפול מיצוק הרמת חזה צמיחה מהירה קרם להגדלת חזה גדול גוף 40g

ILS 15.54

הגדלת חזה קרם : קרם מאיץ את תא הפעלה של כל השד, לרומם את השד שלך בתקופה קצרה של זמן.יתר על כן, החומרים יכולים ביעילות להתנגד התרופפות רקמות, לעזור לך לשפר ולרומם את השד פעם אחת, ולעשות את הגזרה עוד יותר אטרקטיבי.מוצר אפקט : הקרם יכול להפוך את העור מוצק, זה עוזר את השדיים כדי להרים את השדיים החברה, את השדיים התחזק, שדיים מוגדלים, ואת השדיים מספקות תזונה.לשפר את הצבע של השדיים שלך ולהפוך את חזה מוצק וגמיש.ביעילות, משפר את רכות, ממשיך המשרד, ישר, עוזר לך ליצור מרתקת החזה עקומה.מתאים לכל סוג עור : המוצרים שלנו מתאימים לכל הגילאים ומתאימים לכל סוג עור.להשתמש בקרם ברציפות כדי להשיג פיתוח מלא של החזה שלך.זה עוזר לשפר את גודל החזה ובצורה שדיים מלאים ו הדוק יותר של החזה.צמיחה מהירה הגדלת : קרם השד ביעילות להשיג את השד תזונה משלוח ערוצים, להאיץ את הספיגה של חומרים מזינים על ידי התאים.לקדם את העלייה של רקמת שומן בחזה, להפוך את השד אלסטי יותר, זקוף יותר.כיצד להשתמש : זה חשוב עבור נשים לשמור על d¦קולה¦ בריא, טוניק ומוצק.למרוח פעם ביום, במקרה הטוב בלילה עם עיסוי קל מלמטה למעלה מתחיל מהחלק החיצוני של השד לכיוון פנימה.תכונה : טהור, תמציות צמחים שאינם מעצבן על העור.מהדק את העור, מספק תזונה נאותה על השדיים.שיפור צבע של השדיים ושמן החזה.לשפר את רכות, תמשיך החברה, וליצור מקסים החזה.מתאים לכל סוג עור.מפרט : מצב : מותג חדש צבע : כהצגת תמונה משקל חבילה : כ 63g שיטה : לוקחים כמות מתאימה של מוצר זה לאחר רחצה עם מים חמים כל הלילה, להחיל את זה באופן שווה על שני הצדדים של השד, עיסוי לזמן מה.רשימת החבילות : 1 * 40 גרם להגדלת חזה קרם הערה : 1. אם יש לך עור נוחות, בבקשה להפסיק להשתמש בו. 2. הצגים הם לא מכויל אותו, פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט שונה מהאובייקט הממשי.בבקשה האמיתית כסטנדרט.

המאפיינים

Condition:
Brand New
Color:
As Picture Show
Package Weight:
Approx 63g
Method:
Take a proper amount of this product after bathing with hot water every night, apply it evenly on both sides of the breast, massage for a while. :
Package List:
1 * 40g Breast Enlargement Cream :
Note:
1. If you have any skin discomfort, please stop using it. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

כמו שאתה יכול לאהוב