• טרי
JYDQM נירוסטה צהריים תיבת, נעילת מיכל חום/קור מבודד התיק, דליפת הוכחה Stackable בנטו קופסא ארוחת צהריים למבוגרים קיבולת גדולה אחסון מזון (צבע : A, גודל : M)

JYDQM נירוסטה צהריים תיבת, נעילת מיכל חום/קור מבודד התיק, דליפת הוכחה Stackable בנטו קופסא ארוחת צהריים למבוגרים קיבולת גדולה אחסון

ILS 339.66

♥נהדר עבור עובד ארוחות צהריים/פיקניקים. ♥ בסגנון קלאסי : הוא קל לשימוש, בטוח ויציב.זה מונע את עיצוב שכבה כפולה מלהיות ירד.להפוך את קופסת ארוחת הצהריים יפה יותר. ♥ האווירה היפה : בתוך ומחוץ לקופסא עשוי ליטוש טכנולוגיה, שזה יפה ללבוש, קל לנקות,. ♥באופן מאובטח מנעולים כדי למנוע אוכל להיות הסתבר; זה פשוט ומעשי שולחן לשיעורי בית. ♥מוערמים עיצוב, בחופשיות לשלב 1, 2 או 3 שכבות קופסאות לאחסון קל של כמויות שונות של מזון.שם : מבודד צהריים box Color : ירוק, כחול, pink304 נירוסטה : קופסת האוכל עשוי כיתה מזון SUS304 נירוסטה, אשר עמידים בפני חומצה, אלקלי, חזק בפני קורוזיה, בטוח ובריא, durable Please ליישר את סליל לגמרי ואז לסובב את הסליל כדי לעשות את זה קל יותר לפרק או tighten Stainless מוצרי פלדה יכול להיות ממוקם בתוך תנור מיקרוגל.לשמור על האוכל טרי & לעזור לך חלק שליטה.פתח חורים, ידיות, נוח מאוד לשימוש.

המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב