• טרי
VVPONMEIQS נייר בד קיבולת גדולה קלמר ציוד לבית הספר מכשירי כתיבה מתנה הספר כלים חזרה לבית הספר הציג קלמרים מכשירי עט לתיק/מחזיק עט (צבע : C)

VVPONMEIQS נייר בד קיבולת גדולה קלמר ציוד לבית הספר מכשירי כתיבה מתנה הספר כלים חזרה לבית הספר הציג קלמרים מכשירי עט לתיק/מחזיק עט (צבע

ILS 60.45

המדהימה קלמר יגרום לך אוהב את זה במבט חטוף. + עיצוב פרקטי : פשוט הראשי תא עיצוב מספק הראות ברורה אתה יכול בקלות לראות את הציוד שלך במבט חטוף. +קל לנשיאה : תוספת לטפל בצד הופך את העיפרון תיק קל לנשיאה.זה מתאים בקלות לכל תיק, והוא קל להוציא. +חסון חומר : העיפרון נרתיק עשוי חסון בד חומר זה מונע ממנו להיות פגומה, אפילו כאשר toted סביב על בסיס יומי.חוץ מזה זה מגיע עם מצלמה באיכות גבוהה עמיד רוכסן שיכול לעמוד בפני שפע של שימוש. +בקלות רחיץ מקבל חדש. כאשר מלוכלך הודות באיכות גבוהה חומרי בד.בבקשה, לשים את כלי כתיבה בעפרון מקרה כמו שאתה אוהב את זה יהיה לשמור על כתיבה בשבילך.【מתקפל עיפרון כיס】Unzipper התחתון גדול יותר מאשר בעבר.אתה יכול לקפל אותו משם כאשר לא צריך.את גודל מקופל קטן וזה נוח לאחסון. 【באמצעות מקום】זה רב תכליתיים עיפרון כיס שיכול לענות על הצרכים המעשיים עבור אנשים שונים זה הוא לא רק כלי כתיבה case תיק עבור ראשי ביניים תיכון או סטודנטים, אלא גם נסיעות תיק איפור קוסמטי תיק, כבלים אביזר תיק עבור גברים, נשים, מבוגרים, שולחן במשרד האספקה.התיק הזה הוא באמת כל אחד תיק לשימוש יומיומי.!נא לאשר את צבע וכמות. לפני ביצוע הזמנה אנו מספקים את הסחורה בהקדם האפשרי אחרי שאתה מציב את הסדר.יצירתי אופנה קלמר/מחזיק עט.יצירתי ואופנתי קלמר זה יכול להיות בשימוש על ידי תלמידי בית ספר יסודי, בית ספר תיכון, סטודנטים, תלמידי תיכון, סטודנטים מקבוצות גיל אחרות.זה אופנתי עשיר של סגנונות.בין אם זה בכיתה או משרד, זה יכול לשחק תפקיד דקורטיבי וגם הלחץ תפקיד.ידידותי למשתמש עיצוב נשלף יכול להיות ממוקם על השולחן לאחר להיות מאוחסן, לחשוף את העט כמו מחזיק עט, לפתוח אותו כדי להשתמש בו בתור עט התיק.זה יכול להחזיק ביותר עטים, יש גומי על העליונה.כמו קלמר, אתה יכול לשים מחק; חומרים באיכות גבוהה, חזק ועמיד; העיצוב החדשני של מחזיק עט, יצירתי ויפה.

המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב