• טרי
מחשב נייד ושולחן עם מגירת אחסון, מתקפל הרגליים, גובה וזווית מתכווננת, מחשב נייד מיטה, שולחן,נייד הברכיים השולחן,המחברת לעמוד קריאה הולדר,מעונות שולחן מתקפל נייד מגש ?

מחשב נייד ושולחן עם מגירת אחסון, מתקפל הרגליים, גובה וזווית מתכווננת, מחשב נייד מיטה, שולחן,נייד הברכיים השולחן,המחברת לעמוד קריאה הולדר,מעונות

ILS 108.15

【נוח עיצוב】היא מאמצת ללא החלקה משטח עשוי עור PU מחזיקה את המחשב הנייד שלך יציב ומרגיש טוב לגעת.שני מזחלת רגליים לעשות את זה קל יותר להחליק את השולחן על המיטה, הספה או הרצפה, וזה מאוד נוח כאשר אתה רוצה לקום מהמיטה, להזיז את המחשב הנייד השולחן. 【גובה מתכוונן】את מחשב נייד עם מגש מובנה קיפול הרגליים מתכוונן ל-5-רמה גובה (9.54~12.6 אינץ') עם קפיץ לחץ על לחצן על כל רגל.אתה רק צריך ללחוץ על הכפתור למשוך את השולחן כלפי מעלה כדי להתאים את הגובה ואת הרגליים יהיה נעול לאחר מכן שחרר את הלחצן. 【TILTABLE שולחן】את המחשב הנייד על השולחן למיטה יש 4 זוויות (0~36 מעלות) במשך יותר נוח באמצעות ניסיון, ויש לו מטלטלין פקק כדי למנוע את המחשב הנייד שלך מפני נפילה.הזווית יכול להיות מותאם פשוט על ידי פתיחת מנעולים בחלק העליון של הרגליים. 【חסון אנד יציב】שולחן העבודה עשוי MDF, עץ מלא סיבית, בטוח וידידותי לסביבה.יותר חזק, חסון,מעוקל ארגונומי שולחן מיועד יושב. 【לא צריך להתקין】את המחשב הנייד המיטה השולחן לא צריך להתקין.הוא מוכן ללכת ישר מהקופסא!פשוט לפתוח אותו כדי להשתמש אחרי שקיבלת את המחשב הנייד מיטה שולחן.זה מתאים על מיטת יחיד?תשובה : כן, זה יהיה.זה רחב יותר מאשר האחרים שהיו לי, אבל בהחלט מתאים מיטת יחיד נוחה.שאלה : האם זה בא מורכבים??תשובה : אכן כן.אתה רק צריך להעיף לפתוח את הרגליים.שאלה : האם זה גרם של אלומיניום או פלסטיק?תשובה : כל העניין הוא בהיר מאוד, אז את הרגליים, ואני יורד של אלומיניום. ❦אידיאלי עבור השולחן הזה מתכוונן נייד השולחן יכול בקלות להתמודד עם המשקל של המחשב הנייד ומאפשר לך לעבוד בקלות.הטוב ביותר עבור הרמת המסך כדי עבודה ארגונומי צפייה רמה. ❦מתקפל אלומיניום סגסוגת; ABS מידות : 23.7x12.9x1.9 אינץ ' מתכוונן גובה : 9.54~12.6 אינץ (5-רמה גובה ) Tiltable זווית : 0~36° (4 זוויות) ❦מה כללה : 1 x הברכיים השולחן.

המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב