• טרי
MayMoi 40 צבעים אלכוהול אמנות סמנים, בסדר & אזמל כפול טיפים, קבע אלכוהול המבוסס על סמנים להורות על ציור, צביעה, רישום, ציור (כולל בלנדר & תיק נשיאה)

MayMoi 40 צבעים אלכוהול אמנות סמנים, בסדר & אזמל כפול טיפים, קבע אלכוהול המבוסס על סמנים להורות על ציור, צביעה, רישום, ציור (כולל בלנדר

ILS 20.98

????קבוע אמנות סמני-גרם של מקצועי דיו קבוע, אשר הוא בטוח ולא רעיל עבור ילדים ומבוגרים.פרמיה wearproof סמן טיפים, הדיו זורם בצורה חלקה, ייבוש מהיר, צבעים מרהיבים עם הדבקה חזקה יותר האחרון. ????יותר-יצירתיות-6 מ " מ רחבה הטיפ הכי מתאים מהר כיסוי, גרפיטי, צביעה, ציור, גם לפגוש את עובי שונה של הקו.בסדר טיפ מעולה לפרטים, כתיבה, הדגשה, ספציפית, דפוס ועוד.שניהם מושלמים עבור פיתוח היצירתיות. ????חלקה מיזוג & ערבוב צבע May Moi כפולה טיפ סמנים ליצור חלקה חלקה תערובות, להשיג צביעה יפה, אפקטים, ולעשות אמנות ממש לחיים. ????No. 0 מרקר צבע הבלנדר, זה טוב לכל ברק תחומי הגרפיקה, הוספת הבהרה, גם שימושי עבור תיקון טעויות ומיזוג מ צבע לבן. ????רב-תכליתי & הרעיון המתנה המושלמת 39 בצבעים מרהיבים, 1 צבע בלנדר, בשימוש נרחב עיצוב אדריכלי, פרסום עיבוד, נוף וצורות אחרות של קומיקס עיצוב.נוח ויפה תיבת אחסון, מתנה מושלמת אידיאלי עבור חברים וילדים.שימוש מס ' 0 צבע הבלנדר כדי ליצור שכבות שונות של צבע, מיזוג מ צבע לבן.באיכות גבוהה דיו משתלב בצורה חלקה כדי להשיג צביעה יפה, אפקטים.את תוססת סמנים בנויות אחרון נגד דהייה, לא לדאוג אחיד או מנומר סימני דיו.רחבה אזמל ואת בסדר נקודה ניבס עבור המדויק המדגיש ועם קו תחתון, ומאפשר לך לכתוב בשני דק ועבה שורות, ליצור בקלות סגנונות שונים, סקיצות ודוגמאות.ייחודי חלקה משולש בצורת עטים הגוף גמישים להחזיק, בכושר נהדר עבור הכפויה השטח של האצבעות.עם חיים ויפה 80 צבעים, לפגוש את כל הצורך של רישום, ציור, וציור. 40 אמנות סמנים מציעים לך עזים וייחודי צבעים, מה שהופך אותו מבריק של כל יצירת אמנות.פגוש ביותר של פרויקטים עיצוב, כגון אנימציה, אופנה, ארכיטקטורה, נוף, עיצוב פנים, תעשייתי, וכו'.אידיאלי עבור אמנים חזותיים יוצרים ציור אנשי מקצוע, כמו גם למתחילים, סטודנטים, ילדים ומבוגרים.

המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב