• טרי
צבאית זרוק השפעה על LG Stylo 6 במקרה 360 מתכת מסתובב טבעת רגלית בעל רכב מגנטי הר שריון כבד Shockproof כיסוי עבור LG Stylo 6 במקרה את הטלפון (רסיס)

צבאית זרוק השפעה על LG Stylo 6 במקרה 360 מתכת מסתובב טבעת רגלית בעל רכב מגנטי הר שריון כבד Shockproof כיסוי עבור LG Stylo 6 במקרה את

ILS 13.32

[המודל תואם] : תיק עבור LG Stylo 6. רק במקרה מתאים LG Stylo 6. [חומר] : Qualit גבוה גוף מלא כיסוי עבור LG Stylo 6 במקרה את הטלפון.שריון כבד Shockproof עבור LG Stylo 6 במקרה.מחדש TPU מסגרת עם רגלית מתכת, ותוספת חיזוק קשים חומר מחשב לספק אסתטי.עם 360 מתכת מסתובב טבעת מובנה רכב מגנטי הר. [מוצר Disgin] : יוקרה בסגנון גוף מלא מגן טלפון המקרים קיימא יוקרה Shockproof 360 הכיסוי האחורי של המעטפת.אופנה ועיצוב אטרקטיבי עבור הטלפון הנייד שלך מספק.הגנה מפני שריטות.מתכת סיבוב טבעת רגלית ומגנטיים רכב הר. [תכונה] : זה נוח מאוד כאשר אתה צריך.100% מותג חדש באיכות גבוהה.גישה קלה לכל הלחצנים, בקרות יציאות.מובנה רגלית : מעוצב עם מובנה רגלית עבור שיחות וידאו, צפייה בסרטונים/סרטים. [פונקציה] : Drop-הוכחה shockproof אבק הוכחה, במיוחד ארבע מחוזק פינה מספקים חזק מאוד הגנה.כריכה קשה עם מגן מיוחד עיצוב מצוין עבור פעילויות חוצות.Shockproof עבור LG Stylo 6 במקרה את הטלפון.תכונות הבהרה : 1. 100% באיכות גבוהה מותג מקורי גוף מלא, טלפון המקרים.אף פעם לא מלוכלך, אין דהיית צבע, אין טביעת אצבע.לא לדאוג דהיית צבע.לעולם לא להשאיר טביעות אצבע. 2. עשוי הסביבה סיליקון רך חומרים, זה הלם סופג, זכוכית משוריינת, anti-scratch ו-anti-טביעת אצבע. 3.כל סיבוב הגנה : רך הפנים TPU מסגרת וקשה מחשב לוח עבור הלם הוכחה בזמן העלה את השפתיים להבטיח הגנה נוספת של מסך המצלמה. 4.340 מתכת מסתובב טבעת רגלית בעל מובנה רכב מגנטי הר שריון כבד Shockproof עבור LG Stylo 6 במקרה. 5. יוקרה עבור LG Stylo 6 מעטר את הטלפון שלך.מדויק עמלות עבור רמקולים, מצלמה ושאר תפקודי יציאות מאפשרים לכם גישה נוחה לכל היציאות, פונקציות, מבלי להסיר את המקרה. 4. פונקציונלי רגלית מחזיק : לאפשר את מלוא הנוחות של צפייה וקריאה במכשיר שלך עם מעשי ידיך חופשיות.פופולרי עיצוב התיק טלפון הכיסוי נועד בעיקר . 7. לעזור להגן על הצד האחורי, החזק את הטלפון בחוזקה. 8. 100% נשלף, להתאים בצורה מושלמת עבור הטלפון החכם שלך.חבילה כוללת : 1 x LG Stylo 6 במקרה את הטלפון.שירות אם יש לך שאלה כלשהי, אנא אל תהסס לפנות אלינו.אם יש לך בעיה עם המוצר שלנו, אנא תן לנו לדעת לפני שאתה נותן משוב רע.ואנו ננסה כמיטב יכולתנו כדי לשרת אותך.תודה!.

המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב