• טרי
אחיזה נקי | Ultra הכבדות Waterless יד שואב | עפר רווי מכונאי סבון & מסיר צבע עם חצץ ספוג האולטימטיבי נקי. מרכיבי לחות & לימון ריחניים (500+ שוטף)

אחיזה נקי | Ultra הכבדות Waterless יד שואב | עפר רווי מכונאי סבון & מסיר צבע עם חצץ ספוג האולטימטיבי נקי. מרכיבי לחות & לימון ריחניים

ILS 6.55

✅ אולטרה כבד - כוח האהבה?אתה מסתכל החזק ביותר מכונאי סבון באחיזה נקי ארסנל.עם פעילי שטח מוגברת & limonene, זה הרבה יותר הדוקה הנוסחה היה עשוי להיות אפילו יותר אגרסיבי על גאנק, אבל עדיין עדין על העור. ✅ WATERLESS הנוסחה - אין מים?אין בעיה.זה waterless יד מנקה הוא עשה שימוש רזה, פחות צמיגי פורמולה שעושה את זה קל כדי לשאוב וקל לשימוש, אפילו בלי לשקוע באופק.חל רק על הידיים, לעסות ביסודיות, לנגב נקי. ✅ טרי N' CLEAN - סבון אמיתי צריך להריח כמו מרכיבים אמיתיים.שלנו בניחוח לימון מכונאי סבון משתמש במרכיבים טבעיים כדי להשאיר את הידיים שלך מריח יותר כמו של סבתא לימונדה טרייה ופחות כמו זבל. ✅ ארה " ב-עשה בבית באיכות הגבוהה ביותר.שלנו Ultra HD מכונאי סבון 2x מרוכז יותר מאשר כל כתום סבון ידיים או אגוז לקרצף.קשוח כמו בוץ הנוסחה נשברת בקלות אפילו את הקשוחים מתפורר.מומלץ עבור כל מי שגר המרפקים עמוק באדמה & גריז. ✅ האחיזה נקי מבטיח - לנקות את הידיים המלוכלכות הללו בביטחון!אם מסיבה כלשהי אתה לא מרגיש אחיזה נקיים, את הטוב ביותר היד סבון השתמשו אי פעם, אנו נותנים לך החזר כספי מלא.אפילו רגיש ביותר טכנאים האהבה שלנו Ultra HD הנוסחה מסיר שומן ללא הרס העור.הכנתי עם טבעי לחות, ספוג כדי לשמור על עור חלק, חזק & בריא.לא רק יד מנקה מכונאים!אחיזה נקי אובססיבי על ידי פועלי בניין, צבעים, מפעילי מכונות .. אנשי ייצור, שרברבים, עובדי מתכת, ואפילו ציידים & דייגים.מה קובע את היד שלנו נקי יותר מזה (חוץ מזה יוצא דופן יכולות ניקוי) הוא דרך הידיים שלך מרגיש לאחר כביסה.החומרים שלנו עושה את כל ההבדל.

המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב