• טרי
JKMINSA מתכת שרשראות שלג שרשראות שלג, שרשרת צמיג עבור מכוניות נוסעים, אנטי להחליק חירום צמיגים, שרשראות שלג גלגל שרשראות עבור רוב מכוניות רכב שטח טרקטורונים, משאיות מקצ?

JKMINSA מתכת שרשראות שלג שרשראות שלג, שרשרת צמיג עבור מכוניות נוסעים, אנטי להחליק חירום צמיגים, שרשראות שלג גלגל שרשראות עבור רוב מכוניות

ILS 383.40

טמפרטורה נמוכה עמיד, לביש ולא קשה.להבטיח כי הצמיגים יש מספיק אחיזה, לשמור על נהיגה בטוחה על מושלג היום.קשיות גבוהה, אנטי חיכוך, לא קל ליפול,קל לפרק. ☁ נהיגה אמצעי זהירות : הוסיף קשה תיל פלדה כפולה אטם מגן כדי למנוע רועד במהלך נהיגה, וזה בטוח יותר,להיות בטוח כדי לשמור על 40 ק " מ/שעה, עמיד בטמפרטורה נמוכה של מינוס 50 מעלות צלזיוס. ☁ יציבות נגד החלקה : הוסיף מגן פלסטיק אבזם כדי להפחית בלאי של צמיגים וגלגלים,שרשרת מתאימה מקרוב את הצמיגים זה יכול למעשה להרים את הידבקות כדי למנוע האצה פתאומית של הבלמים, שלג, ולשים לב חזק נגד החלקה ביצועים. ☁ קל להתקנה & הוסרו : אתה יכול בקלות התקנה והסרה בעוד כמה דקות לבד בלי לזוז או הסרת צמיג רכב.(נבדק ).המכונית שלנו שרשראות שלג הן הבטיחות מוצרים שתוכננו במיוחד עבור מכונית בטיחות.ב מושלג ובוצית תנאי הכביש, להגן על צמיגים ולמנוע הצמיג מחליק כדי להבטיח רגיל הנהיגה של הרכב, במיוחד על מושלג הכבישים בחורף, אשר למעשה יכול להבטיח את חלקה נהיגה, נהיגה של הרכב.☁ נהיגה בתנאי חורף יכול להוכיח להיות מאוד מסוכן המשימה עם משתמשי הדרך להיות מוצג עם מספר סכנות, במיוחד איפה קרח של ההווה.ישנם אביזרים שונים זמינים כדי לעזור לך לנהוג בתנאים אלה, אבל לא הרבה, כי הם די חשוב כמו שימוש שרשרות שלג על הצמיגים.שימושי הערכה על הנסיעות יומיות שלך ולשמור על רכב חירום ציוד יש כל מה שאתה צריך עבור יותר בטיחות בעת נסיעה.מפרט טכני : שם : לגמרי סגור ברכב צמיג שלג שרשרת מיוחדת car Material : הרווה סגסוגת פלדה chain Specification : 1 סט (עבור שני צמיגים)סביבה : קרח/שלג/בוץ/טיפוס/סנדי road Model : רכב/רכב שטח/ג 'יפ/van Features : ג' ק-בחינם, החלקה, ללבוש עמיד, אינו גורם נזק על צמיגים wheels Weight : כ 5-10 KG משקל (שונות יש מודלים שונים משקולות)התקנה : התקנה מהירה תוך 2 דקות ללא tools Tips : בדוק את הרכב המדריך למשתמש עבור גרירה סיווג המוצר מגבלות כאשר מתחילים להשתמש.נזק עלול להיגרם בעקבות שימוש של מוצר זה לא תכיר את הרכב סיווג דרישות.לאשר שרשראות להתאים כראוי, יש מספיק אישור לפעול כראוי על-ידי התקנת את המוצר הזה על הצמיגים שלך לפני השימוש.נהיגה במהירות≤40 ק " מ / h Don לא לעשות פניות חדות, לא בלם חזק, אל תנהג על אספלט או בטון כבישים.כדי להאריך את תוחלת החיים של שרשראות שלג PLS באמצעות צמיג שלג שרשראות בעובי של שלג יותר מ-4 אינץ'.אם שלג, קרח רציניים, מומלץ להתקין 4 צמיגים להיות יותר stable Do לא.

המאפיינים

1 set (for two tires) :
Environment:
ice/snow/mud/climbing/sandy road
Model:
car/off-road vehicle/SUV/van
Features:
Jack-free, non-slip, wear-resistant and does not damage the tires and wheels
Weight:
about 5-10KG in weight (different models have different weights)
Installation:
Quick installation in 2 minutes without tools
Check your vehicle's owner's manual for traction product clearance limitations when begin use. Damage may result from use of a product that does not meet your vehicle's clearance requirements. :
Confirm chains fit correctly and have enough clearance to operate properly by installing this product on your tires prior to use. :
Driving speed≤40km / h :
Don't make sharp turns, don't brake hard, don't drive on asphalt or cement roads. :
To extend the lifespan of snow chains PLS using snow tire chains when the thickness of snow more than 4 inch. :
If the snow and icing are serious, it is recommended to install 4 tires to be more stable :
Do not in :

כמו שאתה יכול לאהוב