• טרי
FENXIXI משק בית חכם אינדוקציה פח אשפה עם מכסה 7L שירותים פח אשפה עם מברשת אסלה ורקמות קופסת פלדה אל חלד אוטומטי פח הצבע (: א)

FENXIXI משק בית חכם אינדוקציה פח אשפה עם מכסה 7L שירותים פח אשפה עם מברשת אסלה ורקמות קופסת פלדה אל חלד אוטומטי פח הצבע (: א)

ILS 92.23

רב תכליתיים אינטליגנטי, פח אשפה, פח אשפה, מברשת אסלה, נייר במגירה עיצוב שלוש באחד, קל לאחסון, לחסוך זמן, וגם לענות על הצרכים השונים שלך.כל חבית אטומה לרסן את הריח של הזבל, למנוע גלישת אשפה, לשמור על הבית נקי.כפול דלי עם ידית עיצוב, קל לחלץ, קל לאחסן, קל לניקוי; טבעת לחץ עיצוב, מוסתרים זבל, היגיינה יפה. 100% מגע-חינם!רק התנועה של יד פותחת את המכסה.אנו ממליצים על שימוש זה מיחזור משרדים, חדרי אמבטיה, חדרי שינה, וכו'.מטבח חזק אשפה.רב תכליתיים אינטליגנטי, פח אשפה, פח אשפה, מברשת אסלה, נייר במגירה עיצוב שלוש באחד, קל לאחסון, לחסוך זמן, וגם לענות על הצרכים השונים שלך.כל חבית אטומה לרסן את הריח של הזבל, למנוע גלישת אשפה, לשמור על הבית נקי.כפול דלי עם ידית עיצוב, קל לחלץ, קל לאחסן, קל לניקוי; טבעת לחץ עיצוב, מוסתרים זבל, היגיינה יפה.100% מגע-חינם!רק התנועה של יד פותחת את המכסה.אנו ממליצים על שימוש זה מיחזור משרדים, חדרי אמבטיה, חדרי שינה, וכו'.מטבח חזק אשפה.הפח הוא מאוד אלגנטי ויפה.רזה וקומפקטית פחי אשפה יכולים לשמש צרים פינות, מת פינות יכול לשמש ביעילות.חומר : פלדת אל-steel Product קיבולת : 7 L /1.8 gallons Scope של יישום : שירותים, אמבטיה, וכו'.חבילה כוללת : 1*את trashnote : 1. נא לאשר את הגודל וצבע לפני הרכישה.2. אין פריטים אחרים חוץ האשפה במוצר התמונה.3. הגודל נמדד באופן ידני.זה עלול להיות לא בסדר, זה נורמלי, עיין בגודל אמיתי, תודה.5. בשל הבדלי תאורה, מסך, צבע המוצר עשויים להיות שונים מעט מן התמונה, בבקשה להבין.6. אם אתה מוצא את כל בעיות עם המוצרים שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו באמצעות דוא " ל ליצירת קשר.אנחנו נפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.7. תודה שביקרתם בחנות שלנו, לחץ על כדי להזין את החנות שלנו, ישנם מוצרים נוספים לבחירה.

המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב