• טרי
WUZHONGDIAN אשפה, יבשה, רטובה הפרדה עם מכסה פח, קיבולת גדולה זבל, לחץ על סוג אשפה. שירותים, מטבח, משרד ביתי, מעונות, חדר ילדים / 9L זבל אחסון.

WUZHONGDIAN אשפה, יבשה, רטובה הפרדה עם מכסה פח, קיבולת גדולה זבל, לחץ על סוג אשפה. שירותים, מטבח, משרד ביתי, מעונות, חדר ילדים / 9L

ILS 39.62

עמיד וקל לניקוי : עשוי PP ו-ABS חומרים, אשפה הוא עמיד, קל לנגב עם מטלית לחה, תחתית עגולה, בלי לכלוך, לכלוך או נוזל הפער. **תמציתי, עיצוב נקי : פח האשפה היא פשוטה ויעילה, וכל קישוט נהדר.את המכסה העליון מונע זבל מלהיכנס את קו הראייה. **רלוונטי חללים קטנים : מסוגנן, פחי האשפה, מודרני, עיצוב דק, נראה נהדר, קל להסתגל פתחים צרים ומוזרים רווחים חדרי אמבטיה, חדרי שינה, משרדים, וכו'. *שקט*כיסוי טכנית - שליטה על התנועה של השער, לאט, בשקט, בשקט סגור - אין השפעה או רעש חזק. **לשפר את עיצוב : פח האשפה היא משופרת עם שלה מסוגנן צבעים, גימורים ייחודיים כדי לשפר את העיצוב הקיים. 1【פרמטרים מוצר】צבע : לבן, אפור בהיר, חאקי כהה gray Material : PP, ABS material Capacity : 9 LWeight : 635 grams Trash יכול מפרט : 31.5cm X31cm X16.5cm2 [אריזה מידע]1 האשפה.

המאפיינים

31.5cmX31cmX16.5cm :

כמו שאתה יכול לאהוב