• טרי
Wxliner עץ הרגל אמבטיה חבית פדיקור אגן משק בית עם עיסוי חרוזים חביות לאמבטיה בגיל העמידה, בקשישים, מתנה (צבע : C, גודל : 26cm)

Wxliner עץ הרגל אמבטיה חבית פדיקור אגן משק בית עם עיסוי חרוזים חביות לאמבטיה בגיל העמידה, בקשישים, מתנה (צבע : C, גודל : 26cm)

ILS 340.90

[פונקציה] רגל אמבטיה חבית ניתן לקדם את חילוף החומרים, יופי ויופי, להקל על עייפות ולשפר את השינה. [ חומרים סביבתיים] לבחור הממונה ארז חומר, שרף לכה טכנולוגיה, טבעי, ריח מוזר, טבעי, וודי ארומה, יד-מלוטש, היה סמוך ובטוח. [ מוצק, עמיד] מוצק מוצק חישוק עבה קבוע, מסורתי החדרת הטכנולוגיה, עם פנימיות חלקות, חזק קצה ים, אין דליפה של מים, בסדר שחיקה, מה שהופך את החבית מוצק יותר. [ בידוד תרמי טוב] טהור עץ מלא מעובה חבית הקיר, פלדה מגולוונת, מעובד ועמיד, החישוק אינו נופל מן הדלי, שנמשך בידוד ביצועים. [ היתרונות של השריית הרגליים] 1. לקדם את זרימת דם 2. לקדם את חילוף החומרים 3. למנוע עייפות 4. לשפר את השינה 5. והיופי.ברוכים הבאים Wxliner חנות▲ רגל ג ' קוזי חבית : את בחביות עץ מעוצבים בסגנון האסתטיקה של עץ אמבטיה עם טמפרמנט ואור שורות.זה יותר מאשר רק פריט, חיים הגישה.אחרי יום עמוס, להשרות את הרגליים במשך חצי שעה עם מים חמים לפני שהוא הולך לישון בלילה, אשר הוא ללא ספק הטוב ביותר אכפת חוק.מפרט : שם המוצר : אמבטיית רגליים barrel Material : Cedar High : 26cm ישים הזדמנויות : משפחה, דילים, club Feature : ■ אמנות סינית מסורתית בעבודת יד, ארז בעל מדהים יציבות, לאורך זמן, לשמור על טמפרטורת מים ועמיד בפני לחות טבעיים,סביבתיים, .■ אמבטיית רגליים יכול להפיג קר רטיבות, לקדם את חילוף החומרים, יופי, להקל על עייפות.■ בידוד מעולה אפקט קירור רק 3 עד 5 מעלות לשעה.■ באפשרותך להוסיף מגוון של צמחי מרפא, שמנים אתריים להשרות.זה יהיה לשחק את השפעת הבועה עור יפה.■ נגד, לא קל למשוך לכלוך.■ לצבוע את המשטח טיפול, עדין לחה, להרגיש טוב!הערה : 1. בשל אור בעיות, מוצרים, תמונות ייתכן צבע קלה, בבקשה להכריע סוג.2. כמו המוצר עשוי עץ טבעי, המרקם עלול להיות מעט שונה מן התמונה.3. בשל ידנית ועץ צפיפות, יהיו שגיאות קטנות בגודל ובמשקל.בבקשה מבין!■שירות : הלקוחות שביעות הרצון העליון שלנו מרדף, אנא צור קשר איתנו אם יש לך סקרנות/שאלות/ הצעות על המוצר או השירות שלנו, אנו נותנים לך תשובה בהקדם האפשרי.

המאפיינים

Product Name:
foot bath barrel
Material:
Cedar
High:
26cm
Applicable occasions:
family, hotel, club
Feature:
■ Chinese art with traditional hand made, Cedar has remarkable stability, long lasting, maintain water temperature and resistant to moist natural,environmental, . :
■ Foot bath can dispel cold dampness, promote metabolism, beauty, relieve fatigue. :
■ Excellent insulation effect, cooling only 3 to 5 degrees per hour. :
■ You can add a variety of herbs and essential oils soak. It will play the effect of the bubble beautiful skin. :
■ , anti-, not easy to attract dirt. :
■ The surface paint treatment, delicate moist, feel good! :
1. Due to light problems, products and pictures may have a slight color, please prevail in kind. :
2. As the product is made of natural wood, the texture may be slightly different from the image. :
3. due to manual and wood density, there will be small errors in size and weight. Please understand! :
■Service:
Customers' satisfaction is our top pursuit, please contact with us if you have any curiosity/questions/ suggestions about the product or our service, we will give you a response as soon as possible.

כמו שאתה יכול לאהוב