• טרי
נטול אוטומטי יד Sanitizer Dispenser הקיר, 1000ml ללא מגע יד Sanitizer Dispenser מסחרי תעשייתי בתי חולים במשרד ציבורי, אוטומטית נוזל אלכוהול ריסוס (אליפסה)

נטול אוטומטי יד Sanitizer Dispenser הקיר, 1000ml ללא מגע יד Sanitizer Dispenser מסחרי תעשייתי בתי חולים במשרד ציבורי, אוטומטית נוזל

ILS 59.98

❤ אוטומטי יד Sanitizer Dispenser קיר רכוב : שמים את היד מתחת לחיישן 8-12cm, ולתת מנפק כדי להתחיל לעבוד על ברציפות עד נוזלי חיטוי יוצא מן הזרבובית, מהר חיטוי ידיים ולמנוע זיהום צולב(הערה : כאשר אתם משתמשים במכשיר בפעם הראשונה, היה קצת אויר במשאבה, אתה צריך לעבוד על מתקן מספר פעמים עד סבון נוזלי או קצף הנפתח). ❤בחיישן אינפרא אדום חכם אלכוהול Spraryer : את ללא מגע יד חיטוי אלכוהול מנפק יכול להחזיק 35oz (1000 ML) נוזלי אלכוהול/חיטוי.אתה יכול למקם אוטומטית החיטוי יחידה של משרדים, חנויות, ציבוריים, בתי חולים, בתי ספר, כנסייה, חדר כושר, קניון, בניין, מסעדות,מלונות, אחסנה מתקנים.אנחנו תומכים 7 X24 שעות שירותי לקוחות. ❤ אביזרים כוללים : כולל 1*יד Sanitizer Dispenser, 1*מתאם, 1*חוברת הוראות, 1*התקנה חבילה (1*בטיחות מפתח ו-4*התקנה ברגים).המכונה יכולה להיות מופעל על ידי מתאם או 4 C-סוג סוללות (סוללות לא כלולות). ❤ Sanitizer Dispenser מתאים נוזלי אלכוהול, קרם ידיים, סבון מתקן מתאים עבור סבון נוזלי, קצף מתקן מתאים קצף נוזלי, זה לא יכול להיות מעורב, יכול לענות על הצרכים של ילדים/מבוגרים וכל שאר בני המשפחה. ❤ שירות מושלם : אין להתקין את מתקן עם פחות מ 2 סנטימטר גובה מתחת לשולחן.אם יש לך שאלות כלשהן במהלך השימוש, אנא פנה אלינו בזמן טוב.אנו מציעים שירות לקוחות אמין. 1 * אוטומטי יד Sanitizer Dispenser. 1 * הוראות. 1 * מתאם. 4 * עצמי הקשה בורג. 4 * 6 מ " מ תקע גומי.זה ללא מגע יד sanitizer dispenser עשוי פלסטיק ABS עמיד חומר כדי לספק לאורך זמן את הכוח ואת השימוש.מובנה חכם חיישן אינפרא אדום soap dispenser, 0.2 שניות ההפעלה, יהיה לשדרג את שטיפת ניסיון.אחד הנוזל 0.8~1ml לכל הפעלה כדי להפחית פסולת.הקיר הזה יד מנפק יכול מאוד לשפר את היגיינת ידיים בלי לגעת בכלום. 1 * אוטומטי חיטוי Dispenser1 * הדרכה manual1 * Adapter4 * עצמית הקשה screw4 * 6 מ " מ תקע גומי.הערות : . 1.להשאיר לפחות 40 ס " מ החלל מתחת למכונה כדי למנוע תקלה. 2.אין להתקין את היד sanitizer dispenser במקומות חשוף לאור שמש חזק או חזק אובייקטים רעיוני. 3.לא מאפשרים אובייקטים כדי לחסום את נוזלי עודפים. 4.להשאיר את הנוזל בתוך תרסיס המכונה נקי ללא חשפנות אחרים או לחסום זיהומים. 5.אין לחשוף את sanitizer dispenser ישירות אל המים. 6.אם המיכל מכיל נוזלים במהלך פירוק, לא להטיל את זה שטוח.אחרת, הנוזל יכול לזרום החוצה, לטבול את המנוע או המעגלים נזק למוצר.

המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב