• טרי
DIY מיני ברזל, 110-240V מיני מכונת עיתונות חום מיני DIY ברזל חשמלי על שמו מדבקה על חם קידוח

DIY מיני ברזל, 110-240V מיני מכונת עיתונות חום מיני DIY ברזל חשמלי על שמו מדבקה על חם קידוח

ILS 21.14

עיצוב מיני, קל לנשיאה, גלי קשת אחיזה, אחיזה נוחה, קל יותר גיהוץ, שימוש בלתי מוגבל החלל.המעטפת עשויה פלסטיק ABS ו-חומר קרמי, וזה לא קל להדליף חשמל, יכול להיות שחומם מראש ב 1.5 דקות.טמפרטורה קבועה של 180 מעלות צלזיוס, גדל פיזור חום חורים, בידוד חום הגדרות, לטווח ארוך כוח‑על.קטן ונוח, צריכת חשמל נמוכה, לא למעוד, אבק והוכחה שמן מבריק הצלחת התחתונה, אוטומטי על טמפרטורה קבועה.את כבל החשמל נמצא על קו האמצע של ברזל, מטלטלין עיצוב מבנה יכול להיות גמישה לסובב ומבוקר כרצונו.תכונה : 1. המעטפת עשויה פלסטיק ABS ו-חומר קרמי, וזה לא קל להדליף חשמל, יכול להיות שחומם מראש ב-1.5 minutes2. טמפרטורה קבועה של 180 מעלות צלזיוס, גדל פיזור חום חורים, בידוד חום הגדרות, לטווח ארוך כוח‑on3. קטן ונוח, צריכת חשמל נמוכה, לא למעוד, אבק והוכחה שמן מבריק הצלחת התחתונה, אוטומטי קבוע temperature4. עיצוב מיני, קל לנשיאה, גלי קשת אחיזה, אחיזה נוחה, קל יותר גיהוץ, שימוש בלתי מוגבל space5. את כבל החשמל נמצא על קו האמצע של ברזל, מטלטלין עיצוב מבנה יכול להיות גמישה לסובב ומבוקר על will Specification : סוג פריט : מיני DIY Iron Specification : 1pc Material : ABS, קרמיקה (המוצר מורכב של חומרים מורכבים)יישום : Pindou גיהוץ, חם קידוח, בגדי תינוקות, העברת חום Diy, שם מדבקות בד, מדבקות, וכו'.מפרט תקע : לנו Plug Voltage : 110-240 V רשימת החבילות : 1 x DIY חשמלי Iron1 x כוח Cable Note : טיפים : 1. מוצר זה תוכנן עבור רוב אוהבי מלאכה, נא לא לקנות אותו חזרה גיהוץ בגדים;2. הברזל מתחמם מהר מאוד.לא לגעת בחלקו התחתון של הברזל עם כל חלק של הגוף שלך כאשר הטמפרטורה גבוהה ב 2-3 שניות;3. הטמפרטורה המקסימלית של ברזל כאשר הוא הניח שטוח יכול 230 מעלות צלזיוס, נא לא למקם אותו על חומרים דליקים;4. הברזל הוא לא לשימוש של ילדים, בבקשה אל תעביר את זה לילדים מתחת לגיל 12.

המאפיינים

Item Type:
DIY Mini Iron
Specification:
1pc
Material:
ABS, Ceramic (The Product Is Composed Of Complex Materials)
Application:
Pindou Ironing, Hot Drilling, Baby Clothes, Heat Transfer Diy, Name Stickers, Cloth Stickers, etc.
Plug Specifications:
US Plug
Voltage:
110-240V
Package List:
1 x DIY Electric Iron1 x Power Cable :
1. This product is designed for the majority of craft lovers, please do not buy it back for ironing clothes; :
2. The iron warms up very quickly. Do not touch the bottom of the iron with any part of your body when the temperature is high in 2‑3 seconds; :
3. The maximum temperature of the iron when it is laid flat can 230 degrees Celsius, please do not place it on flammable materials; :
4. The iron is not for children's use, please do not hand it over to children under 12 years old. :

כמו שאתה יכול לאהוב