• טרי
Venalisa צבע הציפורן GelPolish CANNI מניקור מפעל מוצרים חדשים 7.5 ml מסמר לכה Led & UV להשרות כיבוי ג ' ל צבע לכה לכה (902)

Venalisa צבע הציפורן GelPolish CANNI מניקור מפעל מוצרים חדשים 7.5 ml מסמר לכה Led & UV להשרות כיבוי ג ' ל צבע לכה לכה (902)

ILS 59.98

מותג - VENALISA, שם מעיל צבע, נפח -0.26 fl.עוז, תרשים צבע - 60 צבעים, סוג - Soak off UV & LED, ריפוי - UV/LED מנורה.מרכיב : UV לריפוי פוליאוריטן שרף.סוג פריט : ציפורניים ג ' ל.חומרים טובים, לא מפחד להשוות.כיצד להשתמש Velalisa צבע להשרות מחוץ uv ג ' ל לק ? 1)לשטוף ידיים, לנגב את הציפורן ולהסיר קוטיקולה 2)מברשת שכבה דקה Velalisa פריימר ג 'ל, מחכה 1 דקות, 2)מברשת שכבה דקה Velalisa בסיס המעיל, ריפוי 1-2 דקות על ידי מנורת UV 3) מברשת שכבה דקה Velalisa להשרות מחוץ uv ג' ל לק, ריפוי 1-2 דקות על ידי מנורת uv 4)מברשת שכבה Velalisa המעיל, מרפאים 3 דקות 5)נגב את משטח הציפורן עם חומר ניקוי כדי לקבל מושלם זוהר אם מנורת LED, זמן אשפרה צריך להיות 30-60 שניות בכל פעם.איך להשרות מחוץ Velalisa צבע להשרות מחוץ uv ג ' ל לק ?שלב 1 : להספיג צמר גפן עם נוזל מסיר.שלב 2 : עיוות את האצבע.שלב 3 : חכה 2~5min.שלב 4 : בעדינות את הקובץ מכאן.יש תשומת לב Velalisa צבע להשרות מחוץ uv ג ' ל לק ? 1. פריימר ג ' ל לא צריך לעבוד עם מנורה 2. לשמור הרחק מילדים. 3. להתרחק מאור השמש והחום. 4. לשמור סגורה היטב לאחר השימוש. 5. בצע את ההנחיות לשימוש. 6. להפסיק את השימוש אם רגישות מתרחשת. 7. זה נורמלי התופעה אם הג ' ל יוצא עבה יותר במקרה של עובד זמני.ההבטחה שלנו ללקוחות : 1.כל המוצרים פוגש את תקני איכות. 2.כל הסחורות ייבדקו לפני כל הזמנה ומסר בזמן. 3.לספק חם וידידותי לפני-שירות ומכירה & שירות לאחר המכירה. 4.כל הדרישות יהיו ענה תוך 24 שעות.נא לשים לב : 1.Velalisa צבע ג ' ל לק לעבוד ביחד עם שכבת בסיס המעיל, המעיל יכול לשמור יותר זמן.מותג - VENALISA, שם מעיל צבע, נפח -0.26 fl.עוז, תרשים צבע - 60 צבעים, סוג - Soak off UV & LED, ריפוי - UV/LED מנורה.מרכיב : UV לריפוי פוליאוריטן שרף.סוג פריט : ציפורניים ג ' ל.חומרים טובים, לא מפחד להשוות כיצד להשתמש Velalisa צבע להשרות מחוץ uv ג ' ל לק ? 1)לשטוף ידיים, לנגב את הציפורן ולהסיר קוטיקולה 2)מברשת שכבה דקה Velalisa פריימר ג 'ל, מחכה 1 דקות, 2)מברשת שכבה דקה Velalisa בסיס המעיל, ריפוי 1-2 דקות על ידי מנורת UV 3) מברשת שכבה דקה Velalisa להשרות מחוץ uv ג' ל לק, ריפוי 1-2 דקות על ידי מנורת uv 4)מברשת שכבה Velalisa המעיל, מרפאים 3 דקות 5)נגב את משטח הציפורן עם חומר ניקוי כדי לקבל מושלם זוהר אם מנורת LED, זמן אשפרה צריך להיות 30-60 שניות בכל פעם.איך להשרות מחוץ Velalisa צבע להשרות מחוץ uv ג ' ל לק ?שלב 1 : להספיג צמר גפן עם נוזל מסיר.שלב 2 : עיוות את האצבע.שלב 3 : חכה 2~5min.שלב 4 : בעדינות את הקובץ מכאן.יש תשומת לב Velalisa צבע להשרות מחוץ uv ג ' ל לק ? 1. פריימר ג ' ל לא צריך לעבוד עם מנורה 2. לשמור הרחק מילדים. 3. להתרחק מאור השמש והחום. 4. לשמור סגורה היטב לאחר השימוש. 5. בצע את ההנחיות לשימוש. 6. להפסיק את השימוש אם רגישות מתרחשת. 7. זה נורמלי התופעה אם הג ' ל יוצא עבה יותר במקרה של עובד זמני.ההבטחה שלנו ללקוחות : 1.כל המוצרים פוגש את תקני איכות. 2.כל הסחורות ייבדקו לפני כל הזמנה ומסר בזמן. 3.לספק חם וידידותי לפני-שירות ומכירה & שירות לאחר המכירה. 4.כל הדרישות יהיו ענה תוך 24 שעות.נא לשים לב : Velalisa צבע ג ' ל לק לעבוד ביחד עם שכבת בסיס המעיל, המעיל יכול לשמור יותר זמן.

המאפיינים

כמו שאתה יכול לאהוב